Koop Een Zeecontainer

⚓ Haven van Rotterdam: Nieuwe & gebruikte zeecontainers direct uit voorraad leverbaar! 🛡️ 100% Wind- en Waterdicht (WWT): Gekeurd met garantie 🚚 Vakkundig Transport: Snelle plaatsing met kraanwagen binnen 24-72 uur in heel NL & BE 📜 CSC-Gecertificeerd: Direct inzetbaar voor internationale zeevracht ⚓ Haven van Rotterdam: Nieuwe & gebruikte zeecontainers direct uit voorraad leverbaar! 🛡️ 100% Wind- en Waterdicht (WWT): Gekeurd met garantie
▼

40ft gebruikte zeecontainer kopen – WWT opslagcontainer

€ 2.900,00

40ft gebruikte zeecontainer kopen – bekijk specificaties, voorraad, voordelen en levering in Nederland.

Gebruikte 40ft zeecontainer in wind- en waterdichte WWT-conditie. Een ruime en betrouwbare opslagcontainer voor bedrijven, bouwplaatsen en particulier gebruik.

40ft gebruikte zeecontainer kopen

Wilt u een 40ft gebruikte zeecontainer kopen? Bekijk de uitvoering, specificaties, toepassingen en actuele beschikbaarheid van dit model. Deze container is geschikt voor professioneel, particulier en projectmatig gebruik in Nederland.

Voordelen van 40ft gebruikte zeecontainer kopen

  • Levering op locatie in heel Nederland mogelijk
  • Duidelijke productspecificaties en actuele voorraadstatus
  • Robuuste uitvoering voor langdurig en praktisch gebruik
  • Transport en plaatsing worden vooraf afgestemd

Vergelijk dit model met andere opties in onze containerwebshop. Controleer lokale plaatsingsregels via het Omgevingsloket.

Veelgestelde vraag over 40ft gebruikte zeecontainer kopen

Kan deze container landelijk worden geleverd? Levering is in veel regio’s mogelijk en wordt afgestemd op locatie, bereikbaarheid en containertype.

40ft gebruikte wind- en waterdichte zeecontainer

Onze 40ft gebruikte wind- en waterdichte zeecontainer biedt een kosteneffectieve opslagoplossing voor particuliere, zakelijke en industriële toepassingen in heel Nederland. Deze containers zijn gemaakt van robuust cortenstaal, zijn structureel solide en ontworpen om uw goederen tegen de elementen te beschermen.

Elke container wordt geïnspecteerd om er zeker van te zijn dat deze winddicht, waterdicht en veilig blijft, waardoor deze ideaal is voor langdurige opslag op locatie.

Belangrijkste kenmerken

  • Wind- en waterdicht gegarandeerd
  • Zware stalen constructie
  • Afsluitbare dubbele vrachtdeuren over de volledige breedte
  • Duurzame houten vloer
  • Veilige weerbestendige opslag
  • Heftruckkokers voor eenvoudiger positionering
  • Stapelbaar ontwerp met hoekgietstukken
  • Geschikt voor opslag, boerderijen, werkplaatsen en magazijnen

Specificaties

Specificatie Details
Containergrootte 40ft standaard
Externe lengte 12,19 m
Externe breedte 2,44m
Externe hoogte 2,59 m
Interne lengte Ongeveer 12,03 m
Interne breedte Ongeveer 2,35m
Interne hoogte Ongeveer 2,39 m
Conditie Gebruikt – Wind- en waterdicht
Vloeren Maritiem multiplex
Bouw Cortenstaal
Deurtype Dubbele vrachtdeuren
Weerbestendig Ja
Afsluitbaar Ja

40ft gebruikte zeecontainer kopen bestellen en laten leveren

Wilt u 40ft gebruikte zeecontainer kopen bestellen? Controleer dan vooraf de uitvoering, afmetingen en toegangsmogelijkheden. Voor een 40ft gebruikte zeecontainer kopen ontvangt u informatie over voorraad, transport en plaatsing.

40ft gebruikte zeecontainer kopen in Nederland
40ft gebruikte zeecontainer kopen voor levering in Nederland.

Praktische informatie over 40ft gebruikte zeecontainer kopen

Bij de keuze voor 40ft gebruikte zeecontainer kopen zijn de geplande toepassing, beschikbare ruimte en bereikbaarheid van de locatie belangrijk. Bepaal vooraf welke goederen, apparatuur of inrichting in de container komen en hoe vaak toegang nodig is. Zo kunt u beoordelen of de deurconfiguratie, hoogte en interne indeling bij het dagelijks gebruik passen.

Voorbereiding van levering en plaatsing

Een goede voorbereiding helpt om de levering veilig en efficiënt te laten verlopen. Controleer de toegangsroute voor de vrachtwagen, de beschikbare manoeuvreerruimte en de draagkracht van de ondergrond. Een vlakke, stabiele ondergrond ondersteunt correcte deurwerking en vermindert onnodige belasting van het frame. Bespreek obstakels zoals bomen, hekken, kabels of beperkte doorgangen vooraf met de transportplanning.

Inspectie vóór ingebruikname

Controleer bij ontvangst van 40ft gebruikte zeecontainer kopen de deuren, sluitstangen, afdichtingen, vloer en buitenzijde. De exacte aandachtspunten hangen af van het type en de staat van de container. Vraag bij transport- of gespecialiseerde toepassingen naar de relevante documentatie en certificering. Voor opslag is het verstandig om ventilatie, beveiliging en bescherming tegen condens af te stemmen op de goederen die u wilt opslaan.

Gebruik en onderhoud

Regelmatige controle helpt de container in goede conditie te houden. Houd deurmechanismen schoon, verwijder vuil rond afdichtingen en controleer de afvoer van regenwater rondom de plaatsingslocatie. Beschadigingen aan coating of staal kunnen tijdig worden behandeld om verdere corrosie te beperken. Voor aanpassingen zoals elektra, isolatie, stellingen of ventilatie is een vooraf opgesteld plan aan te raden.

Offerte voor 40ft gebruikte zeecontainer kopen

Wilt u weten of dit model geschikt is voor uw project? Vermeld dan de afleverlocatie, gewenste gebruiksdatum en eventuele eisen voor plaatsing of toegang. Op basis daarvan kunnen beschikbaarheid, transport en praktische levervoorwaarden worden afgestemd. Bekijk ook vergelijkbare modellen voordat u definitief kiest.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “40ft gebruikte zeecontainer kopen – WWT opslagcontainer”

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *